Zatrzymać czas ...

Odmładzanie twarzy, usuwanie zmarszczek, korekcja plastyczna powiek. Gdańsk.

(placeholder)
VIZAGO - Profesjonalna Medycyna Estetyczna
Facebook
Twitter
Google Plus
Email
Język angielski
Język polski

Promocja wiosenna!

Wszystkie zabiegi

medycyny estetycznej

-15%

Wypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym Gdańsk

Czym jest kwas hialuronowy i jak działa?

Endogenny kwas hialuronowy to glukozaminoglikan, który naturalnie występuje w naszej skórze i  poprzez wiązanie wody odpowiada za jej prawidłowe nawilżenie.

Egzogenny kwas hialuronowy wykorzystywany w kosmetyce do wygładzania zmarszczek jest preparatem syntetycznym, identycznym pod względem budowy z endogennym. Ma postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczki, spłyca bruzdy, uwypukla policzki nadając skórze jędrny oraz naturalnie młody wygląd.  

Kwas hialuronowy jest bezpiecznym implantem nie dającym reakcji uczuleniowych i ulegającym biodegradacji. Zapewnia dużą wygodę, gdyż nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej.

Wskazania do wykonania zabiegu  

poziome zmarszczki na czole

zmarszczki między brwiami

zmarszczki w kącikach oczy (kurze łapki)

widoczne fałdy nosowo-wargowe

widoczne zmarszczki nad górną  wargą

opadnięte kąciki ust  

Efekty

Po wstrzyknięciu preparatu w linie zmarszczek lub policzki preparat lekko się rozpręża i w ten sposób, powiększając objętość danej okolicy, wygładza zmarszczki, modeluje kontur podbródka, okolicy ust i owalu twarzy. Efekty są natychmiastowe i utrzymują się średnio od około 6 do 12 miesięcy.

Na czym polega zabieg

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego polega na miejscowej iniekcji śródskórnej preparatu. Uniesienie i wygładzenie danej okolicy następuje bezpośrednio po wstrzyknięciu wypełniacza.  Sam zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego trwa około 15 minut. Jeśli podawane jest znieczulenie – czas zabiegu wydłuża się o około 1 godzinę. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennych czynności.

Ważne informacje dotyczące zabiegu

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym jest zabiegiem, który można wykonać w tzw. przerwie lunchowej.  Jednak, aby uniknąć ewentualnych objawów niepożądanych zalecane jest na około tydzień przed zabiegiem odstawienie  leków zmniejszających  krzepliwość krwi (np. Aspirynę, Polopirynę, Acard, Polocard), wysokich dawek suplementów witaminy E  oraz niesteroidalnych leków przeciwzapalnych. Na dzień przed zabiegiem zaleca się wyeliminowanie picia alkoholu.  

Przeciwwskazania do zabiegu

ciąża, karmienie piersią

choroby o podłożu autoimmunologicznym

skłonność do powstawania blizn przerostowych

stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)

nadwrażliwość na kwas hialuronowy

niewyrównana cukrzyca

choroba nowotworowa

hemofilia     

wypełnianie zmarszczek gdańsk, usuwanie zmarszczek gdańsk, wypełnianie kwasem hialuronowym gdańsk

Umów się na zabieg

Cennik