Zatrzymać czas ...

Odmładzanie twarzy, usuwanie zmarszczek, korekcja plastyczna powiek. Gdańsk.

(placeholder)
VIZAGO - Profesjonalna Medycyna Estetyczna
Facebook
Twitter
Google Plus
Email
Język angielski
Język polski

Promocja wiosenna!

Wszystkie zabiegi

medycyny estetycznej

-15%

Osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet Rich Plasma)

Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla osób uczulonych na inne preparaty stosowane w medycynie estetycznej lub tym, które poszukują naturalnych produktów.

Wykonywane są z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego pobranego z krwi pacjenta.

Jak dowiedziono, zawarte w krwi osocze pobudza procesy regeneracyjne organizmu, a skóra po zabiegu staje się lepiej ukrwiona, bardziej jędrna i gładsza. Zabiegi mogą być z powodzeniem przeprowadzone u alergików.

Warto wiedzieć że, osocze bogatopłytkowe zawiera ważne dla regeneracji skóry czynniki wzrostu, które wspomagają procesy angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych), pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu oraz aktywują mezenchymalne komórki macierzyste, a przy tym osocze jest całkowicie naturalne i biokompatybilne z naszym organizmem, więc eliminuje ryzyko nietolerancji, alergii lub reakcji immunologicznych.

W efekcie tych zabiegów skóra odzyskuje witalność, staje się gładsza, elastyczna i wyraźnie młodsza.  

Wskazania do wykonania zabiegu

- zmęczona skóra wymagająca rewitalizacji

- korekcja zmarszczek (twarz, szyja, dekolt) - spłycenie blizn po trądziku

- wyrównanie kolorytu skóry


Efekty stosowania preparatów z osocza

- zmarszczki są częściowo lub całkowicie zlikwidowane

- uzyskuje się efekt wypoczętego i zrelaksowanego wyrazu twarzy


Na czym polega zabieg

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego jest procedurą dość szybką i mało inwazyjną. W pierwszym etapie polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi od pacjenta, którą następnie umieszcza się w wirówce. Uzyskane osocze łączy się z odczynnikiem aktywującym płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Tak uzyskany produkt jest wstrzykiwany pacjentowi na zasadzie klasycznej mezoterapii bądź liniowo wzdłuż zmarszczek. Ból związany z zabiegiem jest nieznaczny, w celu zwiększenia komfortu pacjenta stosowany jest krem znieczulający Emla na 30-60 min przed zabiegiem

Przygotowanie do zabiegu

Osoby, przyjmujące witaminę E, suplementy witaminowe, zioła typu dziurawiec, leki przeciwzapalne oraz leki zmniejszające krzepliwość krwi powinny zaprzestać ich zażywania na około 7 dni przed planowanym zabiegiem z powodu ryzyka wystąpienia efektów niepożądanych, włącznie z obniżeniem efektywności zabiegu.

Bezpośrednio przed zabiegiem należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego oraz wahań termicznych otoczenia (sauna, solarium).

Przeciwwskazania

- zakaźne choroby bakteryjne lub wirusowe

- aktywna opryszczka w obszarach poddawanych zabiegowi

- choroba nowotworowa oraz do 5 lat po wyleczeniu

- ciąża, karmienie piersią


Mezoterapia igłowa

Cennik

Umów się na zabieg