Zatrzymać czas ...

Odmładzanie twarzy, usuwanie zmarszczek, korekcja plastyczna powiek. Gdańsk.

(placeholder)
VIZAGO - Profesjonalna Medycyna Estetyczna
Facebook
Twitter
Google Plus
Email
Język angielski
Język polski

Promocja wiosenna!

Wszystkie zabiegi

medycyny estetycznej

-15%

Mezoterapia igłowa (rewitalizacja skóry twarzy) Gdańsk

Mezoterapia peptydowa biomimetyczna Dermaheal – nowość!!!


W mezoterapii igłowej wykorzystuje się specjalne koktajle i mieszanki substancji aktywnych, które dobierane są indywidualnie dla każdego typu skóry. Koktajlami nazywane są mieszanki kilku substancji rewitalizująco-regenerujących takich jak: kwas hialuronowy, różnego rodzaju wyciągi czy substancje organiczne oraz kompleksy witaminowe. Mieszanki te przyśpieszają metabolizm komórkowy oraz zwiększające produkcję kolagenu i elastyny – białek odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej struktury skóry – która dzięki nim staje się  rozświetlona, promienna i pełna blasku. Mezoterapię igłową można łączyć dodatkowo z innymi zabiegami i kuracjami.  

Wskazania do wykonania zabiegu mezoterapii igłowej

profilaktyka przeciwzmarszczkowa

płytkie i głębokie zmarszczki i linie mimiczne

worki, podkowy i sińce okolic oczu – wiotka, pozbawiona jędrności skóra

zanik owalu twarzy

Efekty

Już sam proces nakłuwania skóry wpływa korzystnie na jej przebudowę a wprowadzanie odpowiednich substancji aktywnych pozwala uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną skórą, ale także skórą dojrzałą, która traci jędrność. Efekty zabiegu są ściśle powiązane z typem substancji jakie zostaną dostarczone skórze.  

Pojawienie się efektów jest uzależnione od rodzaju wykonywanej mezoterapii.  

W przypadku mezoterapii twarzy już po pierwszym zabiegu skóra sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej. W dalszym efekcie dochodzi do spłycenia zmarszczek, odżywienia i wygładzenia skóry, przywrócenia jej gładkości i gęstości.

W zależności od kondycji skóry i indywidualnych oczekiwań, czasami niezbędne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu, a nawet wykonanie całej serii  4-6 zabiegów (co 2 tygodnie).  Dla uzyskania optymalnych rezultatów najlepiej też powtarzać zabieg co 4-6 miesięcy.

Na czym polega zabieg

Zabieg polega on na wprowadzaniu do skóry wybranych mieszanek rewitalizująco-regenerujących. Przy pomocy mikroiniekcji, preparat jest wstrzykiwany w wierzchnią partię skóry, na głębokość około 1-2 mm. Iniekcje wykonywane są strzykawką z bardzo cienką igłą. Nakłucia są średnio bolesne.  

Do mezoterapii igłowej stosowane są obecnie gotowe produkty zamknięte w sterylnych ampułkach lub ampułkostrzykawkach. Substancje aktywne powinny być odpowiednio dobrane przez lekarza w zależności od rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta.

Po zabiegu pozostają na skórze ślady w postaci zaczerwienionych punkcików. Znikają w przedziale 6 do 72 godzin.  Zabieg trwa do 30 minut, przedłuża się do około godziny w przypadku zastosowanie znieczulenia. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.

Stosowane preparaty

W zabiegu mezoterapii stosujemy preparaty Dermaheal, które są gwarantem wysokiej jakości i zaawansowanych technologii. Ich innowacyjna formuła zawiera jedyne w swoim rodzaju czynniki wzrostu i peptydy biomimetyczne, które określa się hitem inżynierii genetycznej.

Peptydy biomimetyczne to uzyskiwane syntetycznie krótkie łańcuchy aminokwasów identyczne z czynnikami wzrostu znajdującymi się w naszej skórze. Dzisiejsza medycyna wykorzystuje ponad 300 peptydów, a kolejnych 100 jest w fazie badań i w trakcie rejestracji. Peptydy dostarczane bezpośrednio do skóry podejmują pracę i pozwalają na uzyskanie naturalnych efektów estetycznych. Najskuteczniejszą metodą aplikacji peptydów jest właśnie mezoterapia, gdyż transportuje ona składniki aktywne aż do skóry właściwej.Dermaheal SR to rewitalizujący skórę produkt do mezoterapii. Dzięki zawartości czynników wzrostu      i białek biomimetycznych daje efekt odmłodzenia, działa przeciwzmarszczkowo, zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę postarzałą, trądzikową i o rozszerzonych porach.

Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek, tworząc nowe komórki skórne. Zwiększa elastyczność skóry, zwiększając ilość kolagenu, elastyny i innych składników macierzy pozakomórkowej (ECM).

Dermaheal SR to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

57 aktywnych składników:

     •  13 witamin,

     •  24 aminokwasy,

     •  5 minerałów,

     •  4 koenzymy,

     •  4 kwasy nukleinowe,

     •  2 czynniki redukujące,

     •  5 peptydów biomimetycznych:

          •  Acetyl Decapeptide-3: stymuluje podziały komórkowe i procesy naprawcze

             skóry; redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,

          •  Decapeptide-4 (CG-IDP2): poprawia elastyczność, wpływa

             na syntezę elastyny i kolagenu,

          •  Oligopeptide-24 (CG-EDP3): redukuje zmarszczki wpływając

             na proliferację komórkową,

          •  Tripeptide-6 (CG-CTP): odpowiada za optymalne nawilżenie skóry,

          •  Copper Tripeptide-1 (CG-peptyd miedzi): wpływa na proliferację komórkową.

Dermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną skórę, wpływając na zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia sucha skórę i pomaga jej utrzymać równowagę.

Dermaheal HSR to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

58 aktywnych składników (50mg HA):

     •  Kwas hialuronowy (1%),

     •  13 witamin,

     •  24 aminokwasy,

     •  5 minerałów,

     •  4 koenzymy,

     •  4 kwasy nukleinowe,

     •  2 czynniki redukujące,

     •  5 peptydów biomimetycznych:

         • Acetyl Decapeptide-3: stymuluje podziały komórkowe i procesy naprawcze skóry;

            redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,

         •  Decapeptide-4 (CG-IDP2): poprawia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny

            i kolagenu,

         •  Oligopeptide-24 (CG-EDP3): redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,

         •  Tripeptide-6 (CG-CTP): odpowiada za optymalne nawilżenie skóry,

         •  Copper Tripeptide-1 (CG-peptyd miedzi): wpływa na proliferację komórkową.

Mezoterapia igłowa

Ważne informacje dotyczące zabiegu

Tydzień przed zabiegiem należy odstawić leki zmniejszające krzepliwość krwi (np. Aspirynę, Polopirynę, Acard, Polocard), ponieważ zwiększają ryzyko wystąpienia siniaków.  

Jeśli skóra jest szczególnie podatna na zasinienia poinformuj o tym lekarza. Zwykle w takich sytuacjach zaleca się smarowanie skóry kilka dni przed zabiegiem maścią z witaminą K. Gdy masz skłonność do opryszczki, zarówno przed zabiegiem, jak i po zabiegu zażywaj Heviran.       

Przeciwwskazania do mezoterapii

wiek poniżej 18 lat

choroby autoimmunologiczne

niestabilna cukrzyca

zakaźne choroby bakteryjne lub wirusowe

skóra źle tolerująca iniekcje ( naczyniowa, ryzyko powstania zwłóknień )

alergie i uczulenie na składniki preparatów

aktywna opryszczka w obszarach poddawanych zabiegowi

egzema, łuszczyca

stosowanie leków zmniejszających krzepliwość  ( np. aspiryna )

zażywanie antykoagulantów  

doustne stosowanie kortykosteroidów

choroba nowotworowa oraz do  5 lat po wyleczeniu

ciąża, karmienie piersią

Cennik

Umów się na zabieg